Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných a bytových domů, chat, přičemž využíváme zateplovací systémy na bázi tepelně izolačních materiálů různých výrobců (ISOVER, RAPOL, DEK). Používáme kvalitní certifikované A odzkoušené zateplovací systémy CEMIX, WEBER, BAUMIT.  Zateplením domu především snížíte spotřebu energie na vytápění, zároveň má kladný vliv na celou stavbu a značně se prodlouží životnost Vašeho domu.

DVA TYPY ZATEPLENÍ

Kontaktní zateplení fasády

Jedná se o nejběznější a zároveň levnější metodu zateplení, kdy je izolant "kontaktně" nalepen lepící hmotou na zdivo či stěnu. Izolant je poté přichycen talířovými hmoždinkami, díky kterým je zajištění naprosté spojení a stabilita izolantu. 

U tohoto typu zateplení jsou vyloučeny vzduchové větrané mezery mezi zdivem a tepelnou izolací. Proto kontaktní zateplovací systém není příliš vhodný pro stavby, které jsou náchylné na vhlkost. Nalepený izolant zároveň zaručuje naprostou ochranu zdiva před povětrnostními vlivy a tím také zvyšuje jeho životnost. To však vyžaduje dokonalé provedení, a proto je lepší svěřit tuto práci odborníkům. 

Bezkontaktní zateplení fasády 

U bezkontaktního zateplovacího systému, se mezi izolačním materiálem a předsazenou vrstvou nachází odvětrací prostro, díky nemuž je umožňěn průchod vodních par, a tak nedochází k jejich kondenzaci a vzniku plísní.  Avšak náklady na tento typ zaplení jsou vyšší a stejně jako u kontantího typu zateplení je důležitá kvalita provedení. 

Našli jste co jste hledali?

V případě, že máte na nás jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Na Vaše otázky rádi odpovíme.

Kontaktujte nás
1
2
3
4
5
6
2
3