Poskytované služby

Naše firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví, ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Dbáme na profesionální přístup, osobní a slušné jednání.. Některé služby dokážeme zprostředkovat sami v rámci smlouvy o dílo, na jiné Vám rádi doporučíme osvědčeného subdodavatele.

Zhotovení základové desky

Realizujeme kompletní stavbu základových desek včetně  vytyčení základů domu geodetem. Základová deska je důležitou etapou a součástí každé stavby. Přenáší  zatížení celé stavby do podloží.

 

Výstavba rodinných domů

Zabýváme se výstavbou klasických rodinných domů  v různém stupni dokončení, dle Vašich požadavků. Stavíme z  materiálů HELUZ, POROTHERM, YTONG. Rodinný dům postavíme dle Vašeho přání a poradíme s výběrem nejvhodnější technologie a materiálů. Pomůžeme Vám se vším od první konzultace, se samotnou výstavbou až po předání stavby ke kolaudaci.

 

Rekonstrukce domů a bytů, interiérů

Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů a bytů,  koupelen, bytová jádra včetně vodoistalace a elektroinstalace, omítky, montáže sádrokartónu a veškerých zednických a obkládačských prácí, maleb, nátěrů, obklady, dlažby, podlahové krytiny, montáže obložkových interiérových zárubní a dveřních křídel …

 

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných a bytových domů, chat, přičemž využíváme zateplovací systémy na bázi tepelně izolačních materiálů různých výrobců (ISOVER, RAPOL, DEK). Používáme kvalitní certifikované A odzkoušené zateplovací systémy CEMIX, WEBER, BAUMIT.  Zateplením domu především snížíte spotřebu energie na vytápění, zároveň má kladný vliv na celou stavbu a značně se prodlouží životnost Vašeho domu.

 

Exteriérové práce

Exterierové práce jsou jednou z posledních činností, kterou se při stavbě nebo rekonstrukci domu zabýváme. Harmonické sladění dlažby s domem a jeho okolím dodá celému objektu ucelený ráz. Nabízíme Vám zkušenosti a řemeslnou zručnost v oboru dláždění, obkládání kamennou i betonovou dlažbou, různé terenní úpravy a oplocení.

 

 
 
Kontaktní formulář

V případě, že máte na nás jakýkoliv dotaz, neváhejte použít náš kontaktní formulář. Na Vaše otázky rádi odpovíme.

Vaše jméno
Váš e-mail
 
 
Kontakty

Rovestav-RD s.r.o.


Roman Veselka
– jednatel společnosti

U Hráze 1556
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

GPS: 49°35'33.295"N, 18°21'54.122"E

Tel.: +420 608 603 467
E-mail: rovestav@rovestav.cz rovestav@gmail.com